Туристичний календар

Відпочинок в інших країнах стає популярнішим з кожним роком, але куди краще відправитися в той чи інший час року? Ми пропонуємо вам інформацію по найкращим туристичним напрямками для будь-якого місяця. Туристичний календар, що описує найбільш популярні курорти в різні сезони, допоможе вам краще спланувати свій відпочинок.

Незалежно від того, чим ви зацікавилися – популярною  Туреччиною,  Єгиптом, звичної Іспанією, близькою Хорватією, екзотичними Мальдівами, далекою Домініканою або будь-якою іншою країною, ви зможете відправитися на відпочинок в найкращий час, ідеальне для обраного курорту.

Відпочинок в квітні 

У квітні  для мандрівників великий вибір - можна відправитися в далекі країни, а можна відпочити набагато ближче, адже на найбільш популярних напрямках починається новий сезон.

У квітні вже можна вирушати до Туреччини, хоча поки тут часом прохолодно, зате в Єгипті стоїть чудова погода, не така спекотна, як влітку, але і не прохолодна, як взимку. Також можна чудово відпочити в ОАЕ, Йорданії, Ізраїлі або в Марокко. Прекрасна погода стоїть на Кубі, в Бразилії, Мексиці і в Домінікані, ідеальний час для відпочинку в Південно-Східній і Південній Азії - в Таїланді, Китаї, В'єтнамі, Індії і Шрі-Ланці. Особливо приємний відпочинок на екзотичних островах - Мальдівах, Маврикії, Сейшелах, Філіппінах. Також можливі екскурсії по Європі і заняття гірськими лижами на ряді європейських курортів.

Відпочинок в травні 

Травень в наших краях не можна назвати літнім місяцем, але на більшості найближчих курортів вже настав найкращий час для відпочинку. У багатьох країнах півдня Європи стоїть спекотна, але не виснажлива, погода, а море досить прогрілося для купання. Також настав найкращий час для екскурсій по Європі.

Популярна Туреччина пропонує свої курорти, в Єгипті стоїть прекрасна погода, не дуже спекотна, готовий прийняти гостей Ізраїль. Практично всі європейські країни, розташовані на Середземному і Чорному морях, готові прийняти відпочиваючих. Ви можете відправитися в Іспанію, Грецію, Італію, Хорватію, Чорногорію, Болгарію, а також на Кіпр. Для любителів таласотерапії рекомендується відвідати Туніс. З далеких напрямків відповідна погода у В'єтнамі, на островах Балі і Маврикій, Сейшелах і на Мадагаскарі.

Відпочинок в червні 

Червень знаменує початок літа, при цьому ще не настав пік відпусток, так що на популярних курортах ще не так багатолюдно, а ціни не виросли до своїх максимумів.

Найбільш популярний відпочинок в Туреччині, а в Єгипті вже наступають досить жаркі дні. Кращий сервіс пропонують європейські курорти в Іспанії, Греції, Італії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, на Кіпрі, можна відправитися на рибалку до Фінляндії. Також відповідна погода для відпочинку на Мальті і в Тунісі. З далеких напрямків можна побувати на екзотичних островах - Балі, Маврикії або Мадагаскарі.

Відпочинок в липні 

З настанням липня  розпочинається сезон відпусток, тури на популярні курорти дорожчають, а місця в кращих готелях давно розібрані. При цьому на більшості курортів стоїть спекотна погода, а на деяких навіть занадто спекотна.

Найбільшою популярністю користуються курорти Туреччини, але більш приємна погода на європейських курортах Середземного моря - в Іспанії, Греції, Італії, Хорватії, Чорногорії і на Кіпрі. Також приємна погода стоїть на чорноморському узбережжі Болгарії. Для любителів далеких подорожей можна відзначити острова Балі і Мадагаскар, а також Кенії. У липні 2016 занадто жарко для екскурсій по Центральній Європі, але можна відвідати Скандинавські країни.

Відпочинок в серпні 

У серпні триває сезон відпусток, і на більшості популярних курортів дуже багато відпочиваючих. Хоча вже не так жарко, як в липні, на узбережжі зберігається тепла сонячна погода.

Прекрасний відпочинок пропонують курорти Туреччини, а також південних європейських країн. У другій половині місяця можна вирушати в екскурсії по Європі. Для любителів екзотичних далеких країн можна порекомендувати Балі і Кенії.

Відпочинок у вересні 

Вересень  найкращий час для відпочинку біля моря. Більшість туристів повернулися з відпусток, на курортах не так багатолюдно, ціни знизилися, спека спала, але все ще тепло для загоряння і купання. У цей час можна відправлятися і на екскурсії по Європі.

На популярних курортах Туреччини та Єгипту стоїть прекрасна погода, як і на півдні Європи або в Тунісі та Ізраїлі. З далеких напрямків відповідна погода для відпочинку на Балі, Маврикії, Мальті та в Кенії.

Відпочинок в жовтні 

Жовтень є останнім місяцем у році, коли в найближчих країнах ще можна відпочивати на море. При цьому поліпшується погода і в далеких країнах, так що в жовтні досить великий вибір місць для відпочинку.

У Туреччині ще можна відпочивати на пляжах, а в Єгипті встановлюється оптимальна погода для пляжного відпочинку. Хоча в Європі вже не так жарко, на островах, що належать європейським країнам, можна чудово відпочити. Також можливий відпочинок в Тунісі, Марокко, Ізраїлі, ОАЕ, починається сезон в Індії на курорті Гоа і на Шрі-Ланці. Гарна погода стоїть на Маврикії, Сейшелах і в Кенії.

Відпочинок в листопаді 

C приходом листопада  найбільш популярними стають курорти в жарких країнах, більшість з яких розташована досить далеко. У Європі відкривається гірськолижний сезон, хоча на початку місяця не всі гірськолижні курорти відкриті.

В Єгипті настає ідеальна погода для відпочинку, як і в ОАЕ. Також можна відпочити в Марокко або Йорданії. Зростає потік туристів в Південно-Східну і Південну Азію, причому особливою популярністю користується Таїланд. Також багато хто вирушає до Індії, Шрі-Ланку, на острів Хайнань в Китаї, або на Мальдіви. Прекрасна погода стоїть і на островах Карибського моря - в Домінікані і на Кубі. Любителі екзотики можуть відправитися на Маврикій, Сейшели або в Кенію. З далеких напрямків можна вибрати Бразилію.

Відпочинок в грудні 

Грудень  - чудовий час для відпочинку. Прекрасна погода на численних морських курортах, а в Європі працюють гірськолижні курорти. В кінці місяця, перед Новим Роком, ціни скрізь різко виростуть.

У Єгипті ще можна відпочивати, хоча там вже не так жарко. Також можна відправитися на відпочинок в ОАЕ, Йорданії або Марокко. З далеких напрямків популярні Таїланд, Індія, Шрі-Ланка, Китай, Мальдіви, а також Куба та Домінікана. Можна відправитися в Кенії, на Сейшели або Багами. Чекають гостей гірськолижні курорти в Австрії, Андоррі, Італії, Франції, Швейцарії, Туреччини, Болгарії, Іспанії. Для екскурсій по Європі холоднувато, але можна поєднати пляжний відпочинок з екскурсіями в далеких країнах - Індії, Мексиці, Бразилії, Непалі, Йорданії, Таїланді, Китаї.

Відпочинок в січні 

У січні  є багато можливостей прекрасно відпочити, хоча на початку місяця ціни великі, а всі хороші місця розібрані. Ви можете відправитися на гірськолижні курорти, відпочити біля теплого моря в далеких країнах, або побувати на екскурсіях в цікавих місцях. Якщо ви зможете перенести поїздку на другу половину січня, то зможете істотно заощадити.

Пляжний відпочинок доступний в Єгипті та ОАЕ, але краще вирушати подалі - в Таїланд, на Мальдіви, Кубу, Домінікану, Індію, Шрі-Ланку, Китай, В'єтнам, Мексику і багато інших тропічних курорти. З гірськолижних курортів найпопулярніші Австрія і Андорра, хоча відмінні траси є в Італії, Франції, Швейцарії, Туреччини, Болгарії, Іспанії та інших країнах. Крім екскурсій по Європі в січні можна відправитися на екскурсії в більш далекі місця - в Індію, Непал, Ліван, Йорданію і Ізраїль.

Відпочинок в лютому 

Лютий  відрізняється широким вибором місць для відпочинку. В Європі можна покататися на гірських калюжах, а для пляжного відпочинку доведеться відправитися трохи далі.

В Єгипті погода досить вітряна, але відпочивати на пляжах можна. Також відповідна погода в ОАЕ, Йорданії, Марокко. З далеких курортів найпопулярніші Таїланд, Індія, Шрі-Ланка, Китай, В'єтнам. Також сприятливий клімат в Домінікані і на Кубі, в Мексиці і Бразилії, можна відправитися в Бірму, Камбоджу, Лаос або Кенію. Прекрасний відпочинок можливий на островах - Мальдівах, Багамах, Філіппінах. В Європі можна відпочити на гірськолижних курортах Австрії, Андорри, Італії та інших країн.

Відпочинок в березні 

У березні  ще рано вирушати на найближчі морські курорти, а на далеких напрямках сезон скоро закінчиться, але поки ще стоїть гарна погода і пропонуються тури за помірними цінами.

Гарна погода для відпочинку варто в Єгипті, зимові вітри вже припинилися. Також можна відпочити в ОАЕ, Йорданії або Марокко. З далеких країн користуються популярністю Таїланд, Індія, Шрі-Ланка, Китай, В'єтнам, Мальдіви, Філіппіни, а також Бразилія, Мексика, Кенія, Куба і Домінікана.